lipiec 2019
npwścps
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Polski Czerwony Krzyż
Oddział Rejonowy
w Ciechanowie
ul. Rzeczkowska 11
06 – 400 Ciechanów
Tel. 23 672 53 13
Tel/Fax. 23 672 49 31
e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
GODZINY OTWARCIA
W DNI POWSZEDNIE:
od 8.00 do 16.00

ZAPYTANIA OFERTOWE

Podstawowe zestawienie poziom z EFS kolor

 

 

Zapytanie ofertowe  - kursy zawodowe z zakresu obsługi ładowarek jednonaczyniowych oraz pomp i maszyn do produkcji mieszanki betonowej 

dot. zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych z zakresu obsługi ładowarek jednonaczyniowych oraz pomp i maszyn do produkcji mieszanki betonowej . Ofertę należy złożyć do dnia 26.02.2019r. do godz. 15.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe.

Zapytanie ofertowe - ładowarki i pompy do betonu

 
Zapytanie ofertowe - przeprowadzenie egzaminów w systemie VCC na kursach "Prowadzenie rachunkowości i spraw kadrowo-płacowych" oraz "Pracownik działu kadr i płac"
 
dot. przeprowadzenia egzaminów w systemie VCC na kursach "Prowadzenie rachunkowosci i spraw kadrowo0płacowych" oraz "Pracownik działu kadr i płac" realizowanych w ramach projektu „Szkolenia zawodowe dla Mazowsza”. Oferty należy złożyć do dnia 22.02.2019r. do godziny 15.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe.
 
 

Zapytanie ofertowe - przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Inspektor ochrony danych”, wraz z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu - II edycja

dot. przeprowadzenia szkolenia zawodowego „Inspektor ochrony danych”, wraz z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu dla 12 uczestników projektu „Szkolenia zawodowe dla Mazowsza”. Oferty należy złożyć do dnia 06.02.2019r. do godziny 14.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - inspektor ochrony danych II

 

Zapytanie ofertowe  - prowadzenie zajęć na kursie zawodowym "Pracownik działu kadr i płac" - III edycja

dot. prowadzenia zajęć na kursie zawodowym "Pracownik działu kadr i płac" - III edycja . Ofertę należy złożyć do dnia 07.02.2019r. do godz. 15.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - prowadzenie zajęć na kursie "Pracownik działu kadr i płac"

 

Zapytanie ofertowe - prowadzenie zajęć na kursie "Siostra PCK" - II grupa

dot. prowadzenia zajęć na kursie "Siostra PCK" realizowanym w ramach projektu „Szkolenia zawodowe dla Mazowsza”. Oferty należy złożyć do dnia 01.02.2019r. do godziny 15.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe.

Zapytanie ofertowe - prowadzenie zajęć na kursie "Siostra PCK"

 

Zapytanie ofertowe - przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Archiwista”, wraz z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu - powtórny nabór

dot. przeprowadzenia szkolenia zawodowego „Archiwista”, wraz z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu dla 12 uczestników projektu „Szkolenia zawodowe dla Mazowsza”. Oferty należy złożyć do dnia 31.01.2019r. do godziny 14.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - archiwista II

 

Zapytanie ofertowe - przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Archiwista”, wraz z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu

dot. przeprowadzenia szkolenia zawodowego „Archiwista”, wraz z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu dla 12 uczestników projektu „Szkolenia zawodowe dla Mazowsza”. Oferty należy złożyć do dnia 21.01.2019r. do godziny 14.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - archiwista

 

Zapytanie ofertowe  - prowadzenie zajęć na kursie zawodowym "Prowadzenie rachunkowości i spraw kadrowo-płacowych" - II edycja

dot. prowadzenia zajęć na kursie zawodowym "Prowadzenie rachunkowości i spraw kadrowo-płacowych" - II edycja . Ofertę należy złożyć do dnia 27.12.2018r. do godz. 15.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - prowadzenie zajęć na kursie rachunkowość oraz kadry i płace - II edycja

 

Zapytanie ofertowe  - kursy z zakresu nauki jazdy i uprawnień do przewozu rzeczy i osób - II tura

dot. zorganizowania i przeprowadzenia kursów z zakresu nauki jazdy i uprawnień do przewozu rzeczy i osób. Ofertę należy złożyć do dnia 06.11.2018r. do godz. 14.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe i formularz ofertowy.

Zapytanie ofertowe - prawo jazdy - II tura

Formularz ofertowy - II tura

Zapytanie ofertowe - przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Inspektor ochrony danych”, wraz z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu

dot. przeprowadzenia szkolenia zawodowego „Inspektor ochrony danych”, wraz z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu dla 12 uczestników projektu „Szkolenia zawodowe dla Mazowsza”. Oferty należy złożyć do dnia 26.10.2018r. do godziny 14.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - inspektor ochrony danych

Zapytanie ofertowe - przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Zarządzanie nieruchomościami”, wraz z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu upoważniającego do uzyskania licencji zarządcy nieruchomości

dot. przeprowadzenia szkolenia zawodowego „Zarządzanie nieruchomościami”, wraz z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu dającego możliwość uzyskania  licencji zarządcy nieruchomości - dla 12 uczestników projektu „Szkolenia zawodowe dla Mazowsza”. Oferty należy złożyć do dnia 27.09.2018r. do godziny 14.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - zarządzanie nieruchomościami

Zapytanie ofertowe - przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Samodzielny księgowy”, wraz z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu 

przeprowadzenie szkolenia zawodowego „Samodzielny księgowy”, wraz z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu dającego możliwość uzyskania tytułu specjalisty ds. rachunkowości, nadanego przez organizację zawodową zrzeszającą pracowników rachunkowości - dla 12 uczestników projektu „Szkolenia zawodowe dla Mazowsza”. Oferty należy złożyć do dnia 25.07.2018r. do godziny 14.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe - samodzielny księgowy

Zapytanie ofertowe - przeprowadzenie egzaminu w sysstemie VCC na kursie "Prowadzenie rachunkowości i spraw kadrowo płacowych"
 
dot. przeprowadzenia egzaminu w systemie VCC na kursie "Prowadzenie rachunkowości i spraw kadrowo płacowych", realizowanym w ramach projektu „Szkolenia zawodowe dla Mazowsza”. Oferty należy złożyć do dnia 08.06.2018r. do godziny 15.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe.

Zapytanie ofertowe  - prowadzenie zajęć na kursie zawodowym "Prowadzenie rachunkowości i spraw kadrowo-płacowych"

dot. prowadzenia zajęć na kursie zawodowym "Prowadzenie rachunkowości i spraw kadrowo-płacowych". Ofertę należy złożyć do dnia 15.03.2018r. do godz. 15.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe z formularzem ofertowym.

Zapytanie ofertowe z formularzem ofertowym

Zapytanie ofertowe  - kursy z zakresu nauki jazdy i uprawnień do przewozu rzeczy i osób

dot. zorganizowania i przeprowadzenia kursów z zakresu nauki jazdy i uprawnień do przewozu rzeczy i osób. Ofertę należy złożyć do dnia 13.03.2018r. do godz. 14.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe i formularz ofertowy.

Zapytanie ofertowe - kursy prawa jazdy i uprawnienia

Formularz ofertowy - kursy nauki jazdy i uprawnienia

Zapytanie ofertowe  - kursy zawodowe z zakresu obsługi ładowarek jednonaczyniowych oraz pomp i maszyn do produkcji mieszanki betonowej 

dot. zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych z zakresu obsługi ładowarek jednonaczyniowych oraz pomp i maszyn do produkcji mieszanki betonowej . Ofertę należy złożyć do dnia 30.01.2018r. do godz. 15.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe.

Zapytanie ofertowe - operatorzy ładowarek i pomp

Zapytanie ofertowe Zapytanie ofertowe - kwalifikacyjny kurs zawodowy "Prowadzenie rachunkowości"

dot. przeprowadzenia szkolenia zawodowego w formie kwalifikacyjnego kursu zawodowego: A.36 – Prowadzenie rachunkowości, wraz z organizacją i przeprowadzeniem egzaminu zewnętrznego. Ofertę nalezy złozyć do dnia 17.01.2018r. do godz. 14.00. Ponizej zamieszczamy zapytanie ofertowe z załącznikami
 
Zapytanie ofertowe - przeprowadzenie egzaminu w sysstemie VCC na kursie "Pracownik działu kadr i płac"
 
dot. przeprowadzenia egzaminu w systemie VCC na kursie "Pracownik działu kadr i płac" realizowanym w ramach projektu „Szkolenia zawodowe dla Mazowsza”. Oferty należy złożyć do dnia 04.12.2017r. do godziny 15.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe.

 Zapytanie ofertowe - egzamin VCC

 

Zapytanie ofertowe - prowadzenie zajęć na kursie "Siostra PCK"

dot. prowadzenia zajęć na kursie "Siostra PCK" realizowanym w ramach projektu „Szkolenia zawodowe dla Mazowsza”. Oferty należy złożyć do dnia 23.10.2017r. do godziny 15.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe.

Zapytanie ofertowe - prowadzenie zajęć na kursie "Siostra PCK"

Zapytanie ofertowe - usługa zakwaterowania

dot. usług zakwaterowania uczestników kursów realizowanych w ramach projektu „Szkolenia zawodowe dla Mazowsza” w F.U.S. Spawalnictwo Instalatorstwo Mieczysław Czajkowski w Smolnikach k/Iławy. Oferty należy złożyć do dnia 02.10.2017r. do godziny 15.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe.

Zapytanie ofertowe - usługa zakwaterowania

 

Zapytanie ofertowe

dot. dostawy artykułów spożywczych służących przygotowywaniu posiłków dla osób uczestniczących w projekcie„Szkolenia zawodowe dla Mazowsza” Oferty należy złożyć do dnia 27.06.2017r. do godziny 12.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe.

Zapytanie ofertowe - dostawa art. spożywczych

 
Zapytanie ofertowe - usługa wyżywienia
 dot. usługi przygotowania i dostarczenia posiłków dla uczestników kursów realizowanych w ramach projektu „Szkolenia zawodowe dla Mazowsza” w F.U.S. Spawalnictwo Instalatorstwo Mieczysław Czajkowski w Smolnikach k/Iławy. Oferty należy złożyć do dnia 09.06.2017r. do godziny 15.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe.
 
 

Zapytanie ofertowe

dot. wykonywania badań lekarskich dla osób uczestniczących w projekcie„Szkolenia zawodowe dla Mazowsza” Oferty należy złożyć do dnia 29.05.2017r. do godziny 15.00. Poniżej zamieszczamy zapytanie ofertowe.

Zapytanie ofertowe - badania lekarskie